اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

کانفیگ حرفه ای امنیت و صفحات زر-وب تحت پشتیبانی ویژه

کانفیگ حرفه ای امنیت و صفحات زر-وب تحت پشتیبانی ویژه

در این بخش کانفیگ حرفه ای امنیت زر-وب رو به شما معرفی می کنیم یکی از خدمات زراوند که به صورت حرفه ای جهت بهبود امنیت سایت های وردپرسی اقدام به فعالیت نمده است. ما در این پکیج کانفیگ حرفه ای امنیت زر-وب قصد داریم تا حد و مرز مکن وب سایت زر-وب شما را از نظر مشکلات امنیتی بررسی کنیم و کاملا از این نظر وب سیات شما را ایمن کنیم. بی شک این امر دغدغه هر وبمستری هست که روزی اطلاعات چند ساله آنها از بین بره که سبب خسارت های زیادی به تجارت و وب سایت شما میشه. با ما همراه باشید تا سرویس کانفیگ حرفه ای امنیت زر-وب رو بیشتر بهتون توضیح بدیم.

کانفینگ امنیتی

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاعات با ارزش سایت شما در معرض خطر است!!!

حالا اگر شما مدیر یک سایت هستید ، قطعاً دوست ندارید زحمات و هزینه هایی که برای سایتتون کشیدید رو از دست بدید .

اینکه فکر کنین احتمال حذف اطلاعات سایت شما وجود نداره ، کاملاً اشتباهه و هر لحظه ممکنه سایتتون به روش های مختلف صدمه ببینه و یا به طور کلی حذف بشه .

درسته که با روش هایی مثل برگردوندن نسخه پشتبان فول بکاپ سایتتون ، مشکل حل میشه ولــــی همیشه گفتن “پیشگیری بهتر از درمونه ” .

یه مثال ساده :

فرض کنید شما برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی یا مجله ای زر-وب خودتون ۸ ماه زحمت کشیدین ، هزینه کردین ، اعصابتون بارها و بارها برای برطرف کردن یه مشکل خورد شده . یه روز که سایت رو باز می کنید می بینید سایت هک شده و یا اینکه ویروسی شده و یا حتی کامل حذف شده ( این اتفاق یکی دو سال پیش برای یکی از هاستینگ های معتبر کشورمون افتاد و اطلاعات حدود ۱۸۰۰ سایت کامل از بین رفت ) .

علاوه بر اینکه اعتبار سایتتون به طرز چشم گیری پایین میاد به خاطر داوون بودن (همون خراب بودن) ، باید کلی با استرس بدو بدو کنید که سایت رو به وضعیت پایدار قبلیش برگردونید . تازه اگر برگرده ممکنه یکسری از اطلاعات اخیر سایتتون هم برنگرده (این مورد بستگی با زمان آخرین نسخه فایل پشتیبان داره)

یه چیز رو همیشه در نظر داشته باشید : وب سایتتون هر لحظه در خطر خراب شدن جزئی و کلی بوسیله خرابکارهایی مثل ربات ها و هکرها و همچنین حوادثی مثل مشکلات سخت افزاری و نرم افزار هست  .